Staande ovatie na Big Band concert

Staande ovatie na Big Band concert

9 april gaf Euphonia haar jaarlijkse voorjaarsconcert. Na de pauze was het thema "Big Band" en dat werd één grote show! Naast veel instrumentale solo's werd er ook gezongen door 3 van onze eigen leden. De show die Euphonia weggaf werd door het publiek beloond met een heuse staande ovatie!

24-04-2016

Big Band thema met solisten blijkt goede keuze

Nadat Euphonia voor de pauze een vrij rustig programma ten gehore bracht met sfeervolle stukken en een concertmars, ging het na de pauze helemaal los in het thema "Big Band". Naast echte Big Band klassiekers als "Caravan", "Swing around the Band" en "Birdland", werden er ook wat breder bekende nummers gespeeld zoals "Big Spender", "Have You met Miss Jones", "Somethin' Stupid" en "Feelin' Good". Bij de drie laatst genoemde nummers werd er zelfs gezongen door onze eigen leden Arno Overbeek, Thomas Heikoop en Karina Wiersma.

Jubilarissen

Naast de muzikale invulling van de avond werden er ook nog twee jubilarissen gehuldigd. Adelien Wiersma - Pruisen mocht haar 12,5 jarig jubileum vieren en Piet Versluis mocht als ere-lid van onze vereniging officieus zijn 65 jarig jubileum vieren.

Adelien Wiersma - Pruisen - 12,5 jaar lid van Euphonia Piet Verluis - 65 jaar lid van Euphonia

Bekijk en beluister een aantal van onze Big Band nummers terug op YouTube

Was u er niet bij, of wilt u nog eens nagenieten van een aantal Big Band nummers? We hebben ze speciaal voor u op YouTube gezet.

Swing around the Band

Big Spender

Have you met Miss Jones

Somethin' Stupid